Takımın ruhunu
yaşamak için doğru yer

İnsan Kaynakları

Kariyer yolculuğunuzda hızla ilerlemek ve gelişmek için doğru adres!

Canlı, dinamik ve işine tutkuyla bağlı tam 10.000 çalışanın olduğu bir grubuz. Yeniliklere hızla uyum sağlayan, ekip motivasyonu yüksek, öncü ve girişimci bir şirketiz. Dijital ürünlerimiz başta olmak üzere tüm inovatif çözümlerimizle, faaliyet gösterdiğimiz 46 ülkede iş dünyasının daha güvenli, verimli ve kullanıcı dostu olması adına var gücümüzle çalışıyoruz.

Siz de bizim gibiyseniz, bize katılın!

Edenred İnsan Kaynakları

Dinamik ve öncü bir şirketiz !

Her gün yeni bir bakış açısıyla yol aldığımız bu yolculukta bizim gibi dinamik ekip arkadaşlarına ihtiyaç duyuyoruz. Global arenada şirketimizin lider rolünden aldığımız güçle sınırları aşmak için karşılıklı yardım ve etik rekabet anlayışı çerçevesinde aynı amaca hizmet eden ortak çabayı çok değerli buluyoruz.

İşte bu nedenle, her çalışanın yenilikçi bir ortamda kendini geliştirebileceği, harekete geçmek için gerekli desteği bulacağı ve profesyonel gelişim fırsatlarından yararlanacağı bir çalışma ortamı sağlamak adına büyük bir özen gösteriyoruz. .

Değerlerimiz
Edenred olarak değerlerimize bağlı kalmayı ve tüm faaliyetlerimizi bu değerler çerçevesinde sürdürmeyi önemsiyoruz. Müşteri Tutkusu, Saygı, Hayal Gücü, Sadelik ve Girişimci Ruh, beş ana değerimiz olarak tüm Edenred ailesine kurulduğu günden bu güne rehberlik ediyor.

01
Müşteri Tutkusu

Şirketler, çalışanlar ve üye kuruluşlar ile etkileşimimizi artırarak onların ihtiyaçlarını daha iyi analiz ediyor ve çözümlerimizi bu ihtiyaçlar doğrultusunda geliştiriyoruz. Yaptığımız her şeyi en ince ayrıntısına kadar titizlikle düşünüyor, iş ortaklarımızın referanslarıyla sürekli büyüyen Edenred ailesini işimize duyduğumuz tutkuyla birbirine bağlıyoruz.

02
Saygı

Gerçek mükemmelliğin ancak saygı ile sağlanabileceğine inanıyoruz. Saygımızı ifade etmek için müşterilerimize şeffaf ve dürüst davranıyor, elimizdeki kaynakları verimli kullanıyor, tüm paydaşlarımız ve toplumumuz için değer yaratacak ürün ve çözümler geliştiriyoruz.

03
Hayal Gücü

Bugünün ve yarının iş dünyası için şirketleri, çalışanları ve üye kuruluşları birbirine bağlamak amacıyla ilham verici yollar yaratarak, kendi hayal gücümüzü yaptığımız işe yansıtıyoruz.

04
Sadelik

Müşterilerimizle etkileşimimizde sadelik bizim için çok önemli. Bu yüzden yaptığımız işlerde sadeliği, söylediğimiz her şeyde de şeffaflığı geliştirmeye değer veriyoruz.

05
Girişimci Ruh

Girişimci ruhumuz büyümemizi hızlandırıyor. Keşfetmek istediğimiz yeni iş alanlarında girişimci ruhumuz sayesinde kendimizi aşıyor, yeni bağlar kurarak güçleniyor ve operasyonel mükemmelliğe odaklanabiliyoruz.

Rakamlarla Edenred

Ön ödemeli hizmet kuponları ve kartlarında dünya lideri!
 • 42 ÜLKE
 • 660 BİN MÜŞTERİ
 • 41 MİLYON KULLANICI
 • 50 MİLYON ÇALIŞAN

Dünyada Edenred hakkında detaylı bilgi için tıklayın

DETAYLI BİLGİ

Çalışan Profili

Ön ödemeli hizmet kuponları ve kartlarında dünya lideri!
 • %51 KADIN %49 ERKEKCinsiyet DağılımıÇalışan Profili Cinsiyet Dağalımı
 • %73
  40 YAŞ ALTI
  Yaş
  Çalışan Yaş Profili
 • %83 ÜNİVERSİTE & YÜKSEK LİSANSÖğrenim DurumuÇalışan Profili Öğrenim Durumu
 

Bizimle Çalıştığınızda...

 

Eğitim ve Gelişim

Edenred bünyesindeki her çalışanın eğitim ve gelişimi Edenred Performans Yönetimi Sistemi aracılığıyla takip ediliyor ve destekleniyor. Belirlenen gelişim ihtiyaçlarına yönelik eğitim desteği sağlanıyor. Bu destekler; koçluk, mentörlük, liderlik eğitimleri, teknik eğitimler veya EDU Portal üzerinden dil eğitimlerinden oluşuyor.

Çeşitlilik

Edenred; kim olduğumuzu, düşüncelerimizi çekinmeden dile getirebileceğimiz güvenli bir ortam sağlarken diğer çalışma arkadaşlarımızı kendileri gibi olmaları için cesaretlendiriyor. Her dilden, cinsiyetten ve kültürden insanların birlikte çalıştığı global düzeyde projeler gerçekleştiriyoruz.

Çalışan Memnuniyeti

Çalışan memnuniyetini ölçmek için global düzeyde, online ve anonim olarak “EdenVoice” (Edenred’in Sesi) isimli anketler gerçekleştiriyoruz. Çalışanlarımızın sesi olarak nitelendirdiğimiz bu anket sonuçlarından aksiyon planlarımızı hayata geçiriyoruz.

Performans Yönetimi

Somut, ölçülebilir, şeffaf ve objektif temellere dayanan Performans Yönetim Sistemimiz ile uzun vadeli sürdürülebilir değer yaratmayı, çalışanlarımızın performanslarını en üst seviyeye taşımayı ve çalışanlarımızı ödüllendirmeyi amaçlıyoruz.

Ücret Politikamız

Amacımız her zaman adil ve şeffaf olmak, performans ve başarıyı ödüllendirmek, motivasyonu artırmak.

Alkış

Hakkımızda

Edenred Türkiye Kurumlara harcama yönetimi, sosyal yardım programları, teşvik ve ödüllendirme alanlarında çok yönlü çözümler sunuyoruz

Keşfedin
 
Biz Kimiz?
Global Edenred vizyonunu keşfedin
İzleyin

Bize katılmak ister misiniz?

Sınırları zorlamayı, yeni şeyler denemeyi, sürekli gelişmeyi, kazanmayı ve büyümeyi seven Edenred'de kendinizi bulacaksınız.
Müşterilerimiz ve çalışanlarımız için Edenred değerlerine bağlı kalarak; müşteri tutkusu, saygı, hayal gücü, sadelik ve girişimcilik ruhuyla harekete geçecek takım arkadaşları arıyoruz.

Açık pozisyonlarımıza göz atın.  
 

BİZE KATILIN

Sıkça Sorulan Sorular

Çalışma saatleriniz nedir?
Nasıl iş başvurusunda bulunabilirim?
İş başvurularınız için ik_basvuru@edenred.com adresine özgeçmişlerinizi mail yoluyla gönderebilir veya www.kariyer.net ve linkedin.com adreslerinden iş ilanlarımızı takip ederek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Mülakatta adaylardan neler bekleniyor?
Yeni mezun veya deneyimli aday arayışında olduğumuz tüm pozisyonlarda, adayları Edenred değerleri ve pozisyonun gerektirdiği yetkinlikler çerçevesinde değerlendirmeye alıyoruz. Edenred çatısı altında çalışan tüm ekip arkadaşlarımızdan hayal gücü yüksek, müşteri tutkusu ve girişimci ruha sahip, saygı ve sadeliği prensip edinmiş olmalarını bekliyoruz.
İşe alım süreçlerinde sınav ve mülakat süreci nasıl işliyor?
Yeni mezun veya deneyimli adaylarımızın değerlendirilme süreçlerinde pozisyon gerekliliklerine uygun olarak; Yetkinlik Bazlı Mülakat, Kişilik Envanterleri, Yabancı Dil Seviyesi, Değerlendirme Merkezi Uygulamaları, Referans Kontrolü gibi araçların tümünü veya belirli bir kısmını uyguluyor ve iş teklifi aşamasında göz önünde bulunduruyoruz.
Edenred'de staj imkanları hakkında bilgi alabilir miyim?
Üniversite öğrencilerinin çalışma hayatını deneyimlemeleri için farklı departmanlarımızda staj imkanları sağlıyoruz.
Edenred'de kariyer gelişim fırsatları nelerdir?
Performans Yönetim Sistemi ile çalışanlarımızın performanslarını ve gelişimlerini takip ediyor, lokal ve global kariyer fırsatı sağlıyoruz.
KVKK
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki aydınlatma metnimizi buradan okuyabilirsiniz.
Predefined Presets