Anasayfa > Kurumsal Hediye Kartı Çözümü - Ticket Compliments
Vergi İstinası

Çünkü ödüllendirirken de kazanırsınız!

Çalışanlarınız ya da iş ortaklarınızın;

Ödüllendirmeperformanslarını ödüllendirmek,
motive etmekmotivasyonlarını yükseltmek,
bağlılıkbağlılıklarını artırmak,
kutlamabayram, yılbaşı doğum günü vb. özel günlerini kutlamak,
kutlamaRamazan, erzak ya da giyim yardımı yapmak,

 

için Ticket Compliments ürün ailesinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Onlar kendi ihtiyaçlarına göre alışveriş yaparken, siz de sağladığınız verimlilik ve motivasyon artışı ile kazanırsınız

 

İş yükü azalır

Çünkü iş yükünüz azalır

Ticket Compliments ürün ailesi ile

  • Farklı markalarla anlaşmak
  • Hediye temin etmek
  • Hediyeleri depolamak ve dağıtmak
  • Sipariş işlemlerini yönetmek

gibi operasyonel yük getiren süreçlerden ve bu süreçlerin maliyetinden de kurtulursunuz.

Ticket Compliments seçim özgürlüğü

Çünkü seçim özgürlüğü sunarsınız

Ticket Compliments ürün ailesi ile giyimden kozmetiğe, küçük ev aletlerinden elektroniğe, gıda alışverişinden erzak yardımına kadar onlarca seçkin markanın binlerce noktasında çalışanlarınıza kendi beğeni ve ihtiyaçlarına göre alışveriş imkanı sunarsınız.

Ticket Compliments Universal

Ticket Compliments Kart

 

Ticket Compliments Kart ile çalışanlarınıza küçük ev aletlerinden kişisel bakım cihazlarına kadar birçok teknoloji ürünü ya da seçkin markalardan giysi ve ayakkabı alışverişi yapma olanağı sunarsınız.

 
  • Kolayca yönetilebilen sipariş sistemi
  • İster dijital ister fiziksel kart seçeneği
  • İstenilen mağazada istenilen tutarın esnek ve parçalı olarak harcanabilmesi özgürlüğü
  • 1 yıl geçerlilik süresi
  • A101, Boyner.com.tr, CarrefourSA.com, Gratis, Hepsiburada, Jollytur, Koton, Mavi.com, ve Migros'ta kart bakiyesini e-koda dönüştürerek kullanım kolaylığı
A101
Altınyıldız Classic
Ariş
Ayakkabı Dünyası
Boyner
CarrefourSA
Civil
DeFacto
Divarese
English Time
Gratis
Hepsiburada
Hotiç
Jolly
Korayspor
Koton
Mavi
Migros
Mudo
Mudo Concept
Network
Sarar
Süvari
Teknosa
ToyzzShop
Ticket Compliments Hepsiburada

Hepsiburada Hediye Kartı

Ticket Compliments’ın markalara özel hediye alışveriş kartlarından Hepsiburada Hediye Kartı ayrıcalığıyla çalışanlarınıza kendilerinin, çocuklarının ya da evlerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri milyonlarca ürün arasından özgürce güvenli online alışveriş imkanı hediye edin. Böylece çalışanlarınızın motivasyonunu yükseltip sadakatlerini sağlarken siz de tek tek hediye seçme, depolama, dağıtım gibi operasyonel yüklerden ve bu yüklerin maliyetlerinden kurtulun.

Ticket Market Kartı

Ticket Market Kartı

Binlerce üye market ağımızda geçerli Ticket Market Kart sayesinde gıda yardımları siz işverenler için kolaylık, çalışanlarınız için mutluluk anlamına gelir.

Özellikle Ramazan ayı, bayramlar ve yılbaşlarında çalışanlarınız dilerlerse QR kod ile mobil, temassız ve hijyenik ödeme yaparak tüm ihtiyaçlarını gönüllerince karşılar, motivasyonları yükselir.

Siz de erzak yardımlarında tek fatura kolaylığından faydalanır, erzak kolisi taşıma ve depolama gibi operasyonel, lojistik maliyetlerden tasarruf edersiniz.

Ticket Compliments A101

A101 Kart

Ticket Compliments’ın markalara özel Hediye kartlarından A101 Kart ile çalışanlarınıza 81 ilin tüm ilçelerindeki 12.000 adet A101 marketten ve a101.com.tr internet sitesinden alışveriş imkanı hediye edin; onlar kendi ihtiyaçlarına göre özgürce alışveriş yapsın, siz bayram, Ramazan ve yeni yıl gibi dönemlerdeki erzak yardımı paketleriniz için tek tek ürün seçmenin ve bu ürünleri çalışanlarınıza ulaştırmanın operasyonel ve mali yükünden kurtulun!

Ticket Compliments avantajlarından siz de yararlanın

İletişim bilgilerinizi iletin, çalışanlarınıza verdiğiniz ödül ve yardım giderlerinde tasarruf sağlayan en uygun çözüm için sizi arayalım.

Yetkili Adı Soyadı*
Şirketinizin Adı*
Telefon Numarası*
Çalışan Sayınız*
Hangi Ürünlerle İlgileniyorsunuz?*

Hizmetlerin sunulması, müşteri desteği, verilerinizin güvenliğinin ve güncelliğinin sağlanması, taleplerinizin sonuçlandırılması, iletişim gibi kişisel verilerinizin işlenme amaçlarına ve haklarınıza ilişkin detaylı bilgi içeren Müşteri Aydınlatma Metnini incelemek için tıklayınız.

Size tasarruf sağlayan diğer finansal çözümlerimiz

Çünkü etkin gider yönetiminde uzmanız.
Predefined Presets