Bakiyem Yüklendi Mi?

Ticket’ım yüklendi mi?

Her ay başında iş arkadaşlarınızla en çok konuştuğunuz sorunun cevabı size bir ‘tık’ uzakta. MyEdenred mobil uygulmasını yükleyin, Ticket Restaurant kartınızın bakiyesini istediğiniz her an kontrol edin.

Dilerseniz MyEdenrend bildirimlerinizi açık tutun, biz size her ay ne zaman ve ne kadar yatacağını bildirelim.

Üstelik sadece ne kadar yükleme yapıldığını, ne kadar bakiyeniz kaldığını değil, kartınızla nerelerde, ne kadarlık işlem yaptığınızı da hesap hareketlerinden takip edebilirsiniz.

MOBİL UYGULAMAYI İNDİRİN
İşyeri gider indirimi

Öğlen nerede yiyelim?

Her öğlen ofiste aynı konu ‘bugün nerede yiyelim, ne yiyelim?’ MyEdenred mobil uygulamasına girin, bulunduğunuz konuma göre, dilerseniz köfteden pizzaya, mantıdan kebaba mutfak tipini seçerek, dilerseniz restoran, fast food veya kafe olarak servis tipini seçerek, dilerseniz bunları isimlerine göre sıralayarak, dilerseniz Dolu Dolu indirim kampanyalarını inceleyerek, ofisten çıkmadan nerede, ne yiyeceğinize rahatça karar verin, öğle tatilinizin keyfini Ticket Restaurant yemek kartı ile çıkarın.

MOBİL UYGULAMAYI İNDİRİN
Türkiyenin her yerindeyiz

Dolu Dolu yiyin, daha az ödeyin!

Dolu Dolu indirim kampanyalarımız sayesinde Ticket Restaurant Yemek Kartınız ile farklı restoran ve kafelerdeki indirim ve avantajlardan yararlanırsınız. Size en yakın indirim kazanabileceğiniz yemek kartı geçen restoranların listesine MyEdenred üzerinden ulaşabilirsiniz. MyEdenred bildirimlerinizi açık tutarsanız, biz de sizi haberdar ederiz! Siz yedikçe kazanır, bakiyenizi daha geç bitirir, kartınızı ayda yaklaşık 2 gün daha fazla kullanırsınız!

MOBİL UYGULAMAYI İNDİRİN

QR kod ile ödeyin, yanınızda kart taşımayın!

MyEdenred sayesinde kartınızı yanınızda taşımaya gerek kalmadan, bulamadım, unuttum derdiniz olmadan, hem de yazar kasa POS cihazına temas etmeden, hijyenik, güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMAYI İNDİRİN

NFC ile mobil temassız ödeme deneyimini yaşayın!

Yeni nesil mobil ödeme teknolojimiz ile NFC tabanlı Android cep telefonunuzun tuş kilidini açıp, yazar kasa POS cihazına sadece birkaç santimetre yaklaştırarak, saniyeler içinde, temassız, hijyenik ve güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz!

MOBİL UYGULAMAYI İNDİRİN
Red Club indirimleri ile Çalışanlarınız da kazanır

Size özel indirimleri takip edin!

Siz kart sahiplerimize özel kuru temizlemeden, hediyelik eşya alımına, eğlenceden spora, eğitimden, internet aboneliğine, piyasa fiyatının çok altında satın alma imkanı sunduğumuz kampanyaları MyEdenred üzerinden takip eder, indirim kazanırsınız.

MOBİL UYGULAMAYI İNDİRİN
Ticket Car Mobil

Ticket Car bilgileriniz de cebinizde!

MyEdenred uygulaması üzerinden şirket aracınızda kullandığınız Ticket Car Akaryakıt Çözümleri sistemindeki harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Son harcamalarınızla ilgili detaylı bilgi alabilir, fiyat ve litre bilgisi gibi detaylara ulaşabilirsiniz.

en yakın akaryakıt istasyonu

En yakın akaryakıt istasyonu nerede?

MyEdenred sayesinde Ticket Car Akaryakıt Çözümlerini kullanabileceğiniz, konumuna göre en yakın istasyonları liste halinde, harita üzerinde ve uzaklıklarına göre görüntüleyebilir, harita desteği ile en kısa yoldan istasyona ulaşabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMAYI İNDİRİN
Ticket Compliments MyEdenred

Ticket Compliments da MyEdenred’de!

MyEdenred uygulamasını cebinize indirip, Ticket Compliments Universal ve Fashion hediye çeklerinizi kullanabileceğiniz mağazaları listeyebilir, marka ya da mağazaya göre filtreleyebilirsiniz. Dilerseniz sizi seçtiğiniz noktaya ulaştıracak en kısa mesafeyi, harita yardımı ile bulabilirsiniz.

MyEdenred Destek

Bir ‘Tık’la sizin yanınızdayız!

MyEdenred destek sayfasında bulunan 'Yardım EdenBot' seçeneğinden bize yazabilir ve temel sorularınıza anında cevap alabilir ya da şirketiniz için diğer çözümlerimize başvurabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMAYI İNDİRİN
Ticket Restaurant mobil uygulaması

ŞİMDİ HEMEN İNDİRİN

App Store'dan İndirinGoogle Play Store'dan İndirin
Predefined Presets