Ticket Express Avantaj

Alacağınızı Ticket Restaurant Express Kart’a yükleyin

Siz de hem vade beklemeyin hem avantajlı harcayın!

Siz de Ticket Restaurant Express kart kullanın, tahsilat gününü beklemeden, POS cihazındaki tutarın %75’i ile hemen harcayın.

Ticket Restaurant Express kart sayesinde restoran, kafe ya da büfeniz için toptan gıda ihtiyacınızı anlaşmalı tedarikçilerimizden en uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Ticket Express ile kolay alışveriş

Ticket Restaurant Express ile alışveriş çok kolay!

Ticket Restaurant Express kartınız ile dilerseniz üye marketlerden alışverişinizi yapabilir, dilerseniz adrese teslim kolaylığı ile sipariş verebilirsiniz.

Harcama ve Bakiye Takibi

Harcama ve bakiye takibi!

Ticket Restaurant Express kartınızı kullanarak avantajlı fiyatlarla yaptığınız alışverişleri, kartta kalan bakiyenizi bu sayfalarda takip edebilir, dilerseniz bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Ticket Express ile İndirim Kampanyaları

Ticket Restaurant Express ile toptan gıda alımlarında özel indirim kampanyaları!

Ticket Restaurant Express kartınıza yüklediğiniz tutar ile size özel kampanyalarımızdan da yararlanabilirsiniz. Detaylar için duyurularımızı takip edin!

Ticket Restaurant Express Kartınıza nasıl yükleme yapabilirsiniz?

POS Ekran 1

1. Ticket Restaurant Express üye iş yeri alışveriş kartınıza yükleme talebinde bulunmak için, POS cihazından “Fatura Görüntüleme” işlemi ile keseceğiniz faturanın tutarını görebilirsiniz. Bu aşamaya ulaşabilmek için sırasıyla

  • "Üye İşyeri",
  • "Ticket Restaurant",
  • "Listeler"

menülerini seçmelisiniz. Sonra

  • "Fatura Görüntüleme" menüsü seçildiğinde POS cihazından otomatik olarak “Fatura Görüntüleme” bilgi fişi basılacaktır.
POS Ekran 2

2. Her zamanki gibi "Fatura Kesme" işlemini gerçekleştiriniz. Bu işlem için sırasıyla aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

  • "Fonksiyon Menüsü"
  • "Fatura Kesme"
  • "Servis Seçimi"
  • "Yemek"
POS Ekran 3

3. “Fatura Kesme” işlemi sırasında kartınıza aktarmak istediğiniz tutar ekranda sorulacaktır. Kartınıza aktarılmasını istediğiniz tutara “Fatura Görüntüleme” bilgi fişinde yer alan “Genel Toplam” tutarının en fazla %75’i kadarını girerek “Giriş” tuşuna basınız.

POS Ekran 4

4. Ticket Restaurant Express üye iş yeri alışveriş kartına yükleme yapmak istemiyorsanız tutar yazmadan “Giriş” tuşuna basabilirsiniz.

Bu işlem sonrasında POS cihazından çıkacak “Fatura Kesme” bilgi fişinde fatura “Genel Toplam”ını ve “Kart Yükleme İsteği” altında kartınıza aktarım yapılacak tutarı görebilirsiniz.

Predefined Presets