İdeal İnsan, İdeal Dünya ve İdeal Gelişim

İLETİŞİMDE KALIN

Önem veriyoruz!

Edenred olarak şirketlere, üyelere ve kullanıcılara sunduğumuz tüm avantajların temelinde, markamızın “iş dünyasını herkes için daha iyi bir yer haline getirmek” yönündeki misyonumuz yer alıyor.

Bu taahhüt, grubumuzun kurumsal sosyal sorumluluk politikasının temel unsurları olan ‘İdeal İnsan, İdeal Dünya ve İdeal Gelişim’ kavramlarını oluşturuyor.

Dünyanın daha yaşanılabilir, daha tasarruflu, daha mutlu insanlarla dolu olmasına katkıda bulunmak adına canla başla çalışmaya ve sektörümüzde öncü olacak yeniliklere imza atmaya devam edeceğiz.

Ürün ve hizmetlerimiz

Edenred IdealDay

"İdeal Gün"

Dünya çapındaki tüm Edenred çalışanlarının bir tam iş günlerini bir sosyal sorumluluk projesine destek vermeye ayırdıkları "Ideal Day – İdeal Gün" etkinliğimiz de Edenred’in dünya çapında ‘dayanışma ve yerel toplulukları destekleme eylemleri günü’ olarak gerçekleşiyor. Biz de çevremizi korumak için çöp topluyoruz, paylaştıkça çoğaldığımıza inanıyor ve ihtiyacımızdan fazla eşyalarımızı dernekler aracılığı ile ihtiyacı olanlara iletiyoruz. Can dostlarımız, barınaklardaki hayvanlara yardım ediyoruz.

Edenred Edenraid

Edenraid

Tüm dünyadan Edenred çalışanlarının iyi bir amaç için koşmasını, yürümesini, bisiklet sürmesini veya yüzmesini teşvik eden ve 2017’den beri her yıl düzenlenen “Edenraid” etkinliğimiz kapsamında, sosyal sorumluluk projelerine imza atan kuruluşlarla ortak çalışmalar gerçekleştirerek onlara destek oluyoruz.

Edenred Türkiye ailesi olarak…

Sosyal Sorumluluk
Paylaştık...

2020 yılında Derin Yoksulluk Ağı ve Acil İhtiyaç Projesi Vakıfları ile ihtiyaç sahibi ailelerimize destek olmak için tüm çalışanlar, ihtiyacımızdan fazla olan bilgisayar, giysi, oyuncak, kitap, kırtasiye ve oyuncakları topladık, ütüledik, düzenledik, paketledik ve tek tek teslim ettik.

Sosyal Sorumluluk Paylaşım
Çöp topladık...

2019 yılında Tema Vakfı ile Belgrad Ormanı’nda doğayı korumak, çevremizin temizliğinin önemine dikkat çekmek ve bu konuda bir farkındalık oluşturarak toplumsal bilincin geliştirilmesine katkı sağlamak amacıyla tüm günü Belgrad Ormanları’nda çöp ve atık toplayarak geçirdik.

Sosyal Sorumluluk Dostlarımız
Can dostlarımızı unutmadık...

Kurtaran Ev Derneği ile can dostlarımız için hayvan barınakları inşa ettik, battaniye, örtü, branda temin ederek onların yaşam koşullarını iyileştirme çalışmalarına katkıda bulunduk.

Aramıza Katılın

Siz de aramıza katılın!

İş dünyasını herkes için daha iyi bir yer haline getirme misyonumuz ile İdeal İnsan, İdeal Dünya ve İdeal Gelişim için birlikte çalışalım!

DETAYLI BİLGİ
Predefined Presets