Dolu Dolu Restoran İndirimleri

Harcadıkça Kazanır, Kazandıkça Harcarsınız!

 

Ticket Restaurant Yemek Kartınız ile binlerce restoran, kafe ve büfede indirimli yemek yeme fırsatı sizi bekliyor!

Size 4.000’den fazla işletmede sunduğumuz Dolu Dolu kampanyalarını takip edip avantajların ve indirimlerin tadını çıkarın, ayda ortalama 2 günlük öğle yemeğinizi bedavaya getirin!

Edenred’le kazananlara ve gönüllerince yiyip içenlere katılın!

 

Kullanıcılarımız ne diyor?

"Her zaman dikkatliyimdir, ne hesap geldi, ne ödedim bilirim, hem hesabı kontrol ederim hem pos slibini. İş arkadaşlarımla gittiğim bir öğle yemeği sonrasında eksik çekim yapıldığını farkettim, kasiyeri uyardım. Meğer Ticket Restaurant yemek kartıma %10 indirim uygulamışlar. Genelde bu tarz indirimler için ya puan biriktirmeniz gerekir ki aylar sürer, ya da bir başvuru yapmanız ki her zaman unutulur. Ama Ticket Restaurant yemek kartı sahibi olunca bu indirimlerden hiç çaba harcamadan, anında yararlanabiliyorsunuz. Bizi düşünen, her zaman yanımızda hissettiğimiz bir çözüm ortağımız olması çok değerli."
-
İBRAHİM YILGAZ, ONES MEDIA SANAT YÖNETMENİ

Bakiyeniz Geç Biter

Siz de yedikçe kazanın daha geç biten bakiyelerinizin tadını çıkarın. Çevrenizdeki indirimli yemek yiyebileceğiniz restoran, kafe ve büfeleri MyEdenred uygulamasından; kazançlarınızı da hem MyEdenred, hem de fiş üzerinden takip edin. Devir tasarruf devri, siz de fırsatları kaçırmayın, MyEdenred bildirimlerinizi açık tutun, her gün bir yenisi eklenen Dolu Dolu indirimli restoranlardan anında haberdar olun.

ŞİMDİ HEMEN İNDİRİN

MyEdenred Mobil Uygulaması
Predefined Presets