Kredi yükleme

edenred

Kartınızla ilk defa işlem yapacağınız zaman

Ticket Restaurant Yemek Kartları size hazır olarak gelir, bir şey yapmanız gerekmez. Herhangi bir üye restoran, kafe, büfe veya markette hemen harcama yapmaya başlayabilirsiniz.

Kartınız, Ticket Restaurant Edenred cam etiketinin yer aldığı tüm işletmelerde geçerlidir.

Bulunduğunuz yere en yakın üye işletmelerimizin bilgisine MyEdenred mobil uygulamamızı indirip, kolayca ulaşabilirsiniz.

Şifre işlemleri

Şifre işlemleriniz

Ticket Restaurant Yemek Kartınız size şifresiz olarak teslim edilir. Çalınma veya kaybolma durumunda kartınızın başka kişiler tarafından kullanılmasını sadece şifre koyarak engelleyebilirsiniz.

Tüm şifre işlemlerinizi yine bir üye işletme yardımıyla, yazar kasa POS cihazı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Tikcet Restaurant Yemek Kartınızı herhangi bir üye restoran, kafe, büfe ya da markette POS cihazına yerleştirdikten sonra “Edenred” menüsü üzerinden “Kartlı İşlemler” bölümünde yer alan “Şifre İşlemleri” menüsünden yapabilirsiniz.

Kartınıza

  • Şifre tanımlayabilir
  • Şifrenizi değiştirebilir,
  • Dilerseniz şifrenizi kaldırabilirsiniz.
bakiye ve harcama bilgileri

Bakiye ve harcama bilgileriniz

Ticket Restaurant Yemek Kartı bakiyeniz, firmanız tarafından verilen siparişe istinaden kartınıza otomatik olarak yüklenir.

Yüklenen kredilerinizi, firmanızın belirlediği kredi geçerlilik tarihinde kullanılabilirsiniz. Böyle durumlarda kartınızdaki toplam bakiyeyle kullanılabilir bakiyeniz birbirinden farklı olabilir. Kredi Geçerlilik Tarihi gelmemiş kredinizin bilgilerini, bakiye görüntüleme slibi üzerindeki bloke tutar ve bloke tarihi bölümünden takip edebilirsiniz.

Harcama tutarınız, kartınızdaki toplam bakiyeden düşer. Harcamalarınız karşılığında size verilen bilgi fişi üzerinden, harcama tutarınızı ve kalan bakiyenizi görebilir, bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

Bakiye bilgilerinizi ayrıca dilerseniz

  • MyEdenred mobil uygulamasından,
  • Web sitemiz üzerinde hesabım menüsünden,
  • Yazar kasa POS cihazlarındaki ‘‘Kartlı İşlemler > Kart Bilgileri > Bakiye/Puan Sorgu’’ menüsünden takip edebilirsiniz.
satış iptali

Şatış iptali

Üye restoran, kafe, büfe ya da market, yanlış bir satış işlemi gerçekleştirdiğinde, satışın anında iptal edilmesini sağlayınız. Eğer "Satış İptali" işlemi üye işletme tarafından gerçekleştirilemiyorsa, üye işletmenin Çağrı Merkezi'mizi (444 22 66 / 0850 222 22 66) aramasını sağlayınız.

Günlük harcama limiti

Günlük harcama limiti

Ticket Restaurant Yemek Kartınız ile günlük toplam maksimum 3.000 ₺ * ödeme yapabilirsiniz. Aynı şekilde bir defada en fazla 3.000 ₺ * ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

* Güvenliğiniz için belirlenen bu limitler Edenred tarafından değiştirilebilir veya güncellenebilir.

temassız ödeme

Temassız ödeme

Temassız özelliğe sahip Ticket Restaurant yemek kartınızı, hiçbir cihaza dokunmanıza ve kartınızı başka hiç kimseye vermenize gerek kalmadan, yazar kasa POS cihazına birkaç saniye değdirerek hızlı ve güvenli bir şekilde kullanabilir, ödemelerinizi hijyenik olarak yapabilirsiniz.

akıllı telefon ile mobil ödeme

Akıllı telefon ile mobil ödeme

MyEdenred uygulaması sayesinde QR Kod ile veya EdenredPay ile temassız mobil ödeme rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Önemli Uyarı: Mobil ödeme ile peş peşe 10 kere* ödeme yapabilirsiniz. Maksimum peş peşe 10 işlem yapıldığında, 11. işlem sırasında yazar kasa ekranında “ARKA ARKAYA MOBİL TEMASSIZ SATIŞ İZNİ AŞILDI. KART İLE İŞLEM YAPINIZ.” mesajı verilecektir. İlgili hata mesajını almamak ve mobil ödeme ile işleme devam edilebilmek için mutlaka kart ile temaslı ya da temassız ödeme işlemi yapmanız gerekmektedir.

*Bu kural Ticket Restaurant klasik kart kullanıcıları için geçerlidir. Ticket Restaurant Dijital Kart kullanıcıları için bir mobil ödeme kısıtlaması bulunmamaktadır.

innovation

Çalıntı kart ve kart iptalleri

Kartınızın çalınması ya da kaybolması durumunda

  • MyEdenred mobil uygulaması üzerinden kendiniz anında bloke edebilir,
  • edenred.com.tr, hesabım menüsünden kendiniz anında bloke edebilir,
  • Çağrı merkezimizi arayarak kartınızın bloke işlemini gerçekleştirebilirsiniz. (444 22 66 / 0850 222 22 66)

Önemli Not: Kartınızın çalınması ya da kaybolması durumunda; kartınızın iptal edilmesi işlemi, kredilerinizin kullanımını engellemez. Kredilerinizin başka kişiler tarafından kullanımını engellemek için mutlaka şifre tanımlamalısınız.

Predefined Presets